ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ



ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ’

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΟΤΣΙΛΙΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Αλυσανδράτος Ηλίας του Βλάσιου

2.  Αραβαντινός Διονύσιος του Αναστασίου

3.  Αραβαντινού-Σιμωνέτου Ειρήνη του Σπυρίδωνος – Ιωάννη

4.  Βασάλα Παρασκευή του Σπυρίδωνος-Γερασίμου

5.  Βοργιά Γιολάντα του Ευθυμίου

6.  Δρακονταειδής Ανδρέας του Ελευθερίου

7.  Ζαφειράτος Ανδρέας του Νικολάου

8.  Καλού-Βεναρδάτου Κωνσταντίνα του Γεωργίου

9.  Κατσιβέλης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

10.     Μαρκέτος Δημήτριος του Παναγή

11.     Μαρούλης Διονύσιος του Χαραλάμπους

12.     Παπαδάτος Σπυρίδων του Σταύρου

13.     Πασαλάρης Σταμάτιος-Παναγιώτης του Κυριάκου

14.  Σπυράτος Ευριπίδης  του Ευθυμίου (Μπίλης)


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Βαγγελάτος Σπυρίδων του Δημητρίου

2.     Βαλλιανάτος Γεράσιμος του Σωτηρίου

3.     Βαρτελάτος Κωνσταντίνος του Γερασίμου

4.     Δρακάτος Νικόλαος του Πέτρου

5.     Ζαπάντης Αναστάσιος του Βασιλείου

6.     Θεοδωράτος Γεράσιμος του Βασιλείου

7.     Καλογηράτος Αναστάσιος του Κωνσταντίνου

8.     Κωνσταντάτος Παναγής  του Κωνσταντίνου

9.     Λουβερδής  Αντώνιος του Γεωργίου

10.   Μαρκάτος Διονύσιος του Γερασίμου

11.   Μεταξάτος Παναγής  του Χρήστου

12.   Μπίρμπα Χριστίνα του Θεοδώρου

13.   Palimeris Donna Kathleen του Patrik

(Παλημέρη Ντόνα Καθλήν του Πάτρικ)

14.   Παπαναστασάτου Ειρήνη του Γεωργίου

15.   Πεφάνης Σπυρίδων του Άγγελου

16.   Ρουχωτάς Βίκτωρ του Σπυρομιχαήλ

17.   Σαμούρης Σπυρίδων του Χαραλάμπους

18.   Σιμάτος Γεώργιος  του Δημοσθένη

19.   Σκλαβουνάκη Μαρία του Διονυσίου

20.   Σπανός Δημήτριος του Διονυσίου-Ευαγγέλου

21.   Χέλμης Ανδρέας του Γερασίμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΙΟΥ-ΠΡΟΝΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Βαγγελάτος Ανδρέας του Βασιλείου

2.     Γαβριελάτος Αργύριος του Ελευθερίου

3.     Ζαπάντης Ανδρέας του Αθανασίου

4.     Κουρκουμέλης Πέτρος του Κύριλλου

5.     Κρητικός Γεράσιμος του Ελευθερίου

6.     Κωνσταντάτος Γεράσιμος του Νικολάου

7.     Λευκαδίτη Σωτηρία του Δημητρίου

8.     Στάβερης Κυριάκος του Γερασίμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΙΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Θεοχαράτος Κωνσταντίνος του Ηρακλή

2.     Κουταλά Αικατερίνη του Ιωάννη

3.     Μενεγάτος Γεώργιος  του Σπυρίδωνος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Καμπίτσης Στυλιανός του Δημητρίου

2.     Λασκαράτος Γεώργιος  του Γερασίμου

3.     Ματιάτος Σπυρίδων του Διονυσίου

4.     Μιχαλάτος Νεκτάριος του Ευάγγελου

5.     Μιχαλάτος Σπυρίδων  του Ιωάννη (Μπουτσικάκης)

6.     Μιχαλάτου Ελισάβετ του Γερασίμου

7.     Ντ Αμίκο Λουτσία -Σιμόνα του Πασκουάλε

8.     Σκλάβος Νικόλαος του Παύλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΑΡΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Αλεξανδράτου Γεωργία του Ξενοφώντα

2.     Αλυσανδράτος Σπυρίδων του Γερασίμου

3.     Σταμούλης Κυριάκος του Αναστασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Βαγγγελάτου  Μαρία του Ευθυμίου(Νταρά)

2.     Μανωλάτος Γαβριήλ του Αργυρίου

3.     Ρασσιάς Παναγιώτης του Περικλή

4.     Σπαθής Σπυρίδων του Ανδρογιάννη

5.     Στανίτσας Γεράσιμος του Σπυρίδωνος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΜΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.     Γαλιατσάτος Παναγής  του Κωνσταντίνου

2.     Γαλιατσάτος Σπυρίδων του Μιχαήλ

3.     Μαραβέγια Φωτεινή του Αποστόλη

6.     Τζαμαρίας Ηλίας του Παναγή

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΑΡΑΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.    Βασιλάτος Κωνσταντίνος του Νικολάου

2.   Μαρούλη Ευαγγελία του Γερασίμου

3.   Μαρούλης Νικόλαος του Σπυράγγελου

4.   Ρηγάτος Φώτιος του Ευάγγελου

ΙΣΧΥΡΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος  – ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ


Εκλογική Περιφέρεια Παλικής

ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΦΩΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΕΛΠΙΣ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΚΟΥΤΑΒΑ ΜΕΡΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΛΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΟΚΚΙΝΟΣ) του ΠΑΝΑΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Παλικής)

Eκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού

ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΣΑΜΙΚΟΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΜΠΟΖΑ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΖΕΛΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

ΧΑΛΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολιού)

Εκλογική Περιφέρεια Ελειού – Πρόνων

ΒΙΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΓΡΟΥΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΛΟΥΡΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΜΕΤΑΞΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΑΣΠΑΡΗ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

ΣΟΛΩΜΟΣ ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ελειού –Πρόνων)

Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου

ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου)

ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου)

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου)

Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς

ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΚΑΛΟΥΡΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΚΕΚΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΙΣΙ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς)

Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών

ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών)

ΠΡΟΒΟΛΙΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών)

ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΥ- ΔΡΑΓΩΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών)

Εκλογική Περιφέρεια Πυλαρέων

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Πυλαρέων)

ΒΑΓΙΩΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Πυλαρέων)

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Πυλαρέων)

Εκλογική Περιφέρεια Σάμης

ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΥ-ΧΟΝΔΡΟΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σάμης)

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σάμης)

ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σάμης)

ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σάμης)

ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σάμης)




Τοπική Κοινότητα Καμιναράτων

ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ   ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια Παλικής

1.       Αλυσανδράτου Αθηνά του Γερασίμου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

2.       Δεστούνη Νεκταρία του Ηλία ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

3.       Ελευθεράτου Γερασιμούλα του Μιχαήλ ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

4.       Ευαγγελάτος Ευάγγελος-Παύλος του Σπυρίδωνος ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

5.       Κατερέλος Νικόλαος του Ευάγγελου-Χαρίτου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

6.       Μελισσηνός Σάββας του Ιωάννη ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

7.       Μοσχόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

8.       Μοσχόπουλος Χαράλαμπος (Ριζοσπάστης) του Θωμά ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

9.       Μουρελάτος Βασίλειος του Διονυσίου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

10.   Μουρελάτος Διονύσιος του Αποστόλου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

11.   Νεοχωρίτου-Αντωνέλου Σπυριδούλα του Αγγέλου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

12.   Παρίση Ευαγγελία του Άγγελου-Γερασίμου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

13.   Σταματελάτος Παναγιώτης του Ελευθερίου ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

14.   Φλαμπουράρης Ιωάννης του Χαραλάμπους ( Εκλογική Περιφέρεια Παλικής )

Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολίου

1.       Αναλυτή-Μαντζουράτου Αναστασία του Βασιλείου

2.       Αυγερινού – Καππάτου Διονυσία-Στεφανία του Ευάγγελου-Γεωργίου

3.       Βαρδαραμάτου Βιργινία του Παναγιώτη

4.       Ζαπάντη Άννα του Βασιλείου

5.       Καπατσώρη Μαρία του Βασιλείου

6.       Καραΐσκος Απόστολος του Γεωργίου

7.       Κόμης Διονύσιος του Μιχαήλ

8.       Κουκουλέτσος Θωμάς του Αναστασίου

9.       Κουράνης Αργύρης του Σταύρου

10.   Κουρκουμέλης Ηλίας του Νικολάου

11.   Κουταβάς Νικόλαος του Ελευθερίου

12.   Μανωλάτος Μιχαήλ του Νικολάου

13.   Μινέτος Διονύσιος του Κωνσταντίνου

14.   Μπαλή Βασιλική του Γεωργίου

15.   Παπαδάτος Αναστάσιος (Τάσος) του Νικολάου-Γεωργίου

16.   Παυλάτος Παναγιώτης του Λεωνιδοανδρέα

17.   Πετράτος Δημήτριος (Μίμης)  του Γεωργίου

18.   Σακαλής Σπυρίδων του Γεωργίου

19.   Τιμοθεάτος Γεράσιμος (Τζέρης)  του Ιωάννη

20.   Φιλιππάτος Γεράσιμος του Παναγή

21.   Χαρτουλιάρης Γεράσιμος του Παναγή Δημοσθένη

Εκλογική  Περιφέρεια Ελειού-Πρόνων

1.       Αναστασάτου-Μανέντη Πολυάνθη του Αριστείδη (Ελειού-Πρόνων )

2.       Διαμαντάτος Νικόλαος του Ευαγγελινού (Ελειού-Πρόνων )

3.       Θωμάς Γεώργιος του Σπυρίδωνος-Διονυσίου (Ελειού-Πρόνων)

4.       Κλωνής Χαράλαμπος του Γερασίμου (Ελειού-Πρόνων )

5.       Μεγαδούκας Κωνσταντίνος του Παναγή (Ελειού-Πρόνων )

6.       Παντελιός  Ανδρέας του Σπυρίδωνος (Ελειού-Πρόνων )

7.       Παπαδάτου Αγαθή (Τούλα) του Σπυρίδωνος (Ελειού-Πρόνων )

8.       Χαρεράς Ανδρέας του Γερασίμου (ιφέρεια Ελειού-Πρόνων )

Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου

1.       Βασιλάτος  Παναγής (Τάκης) του Κωνσταντίνου (Ερίσου )

2.       Δενδρινός Πολυχρόνης του Γεωργίου (Ερίσου )

3.       Πατρίκιος Κωνσταντίνος του Αντωνίου (Ερίσου )

Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς

1.       Δεληκωστοπούλου Αναστασία του Σταύρου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

2.       Ευθυμιάτος Στυλιανός του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

3.       Ζησιμάτου-Λαμπράκη Αικατερίνη (Κατερίνα) του Δημητρίου (Λειβαθούς)

4.       Μαντάς Ευάγγελος του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

5.       Μαρκαντωνάτος Ανδρέας του Σταματίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

6.       Μενάγιας Νικόλαος του Διονυσίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

7.       Μιχαλάτος Δημήτριος του Γερασίμου ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

8.       Πουσναράς Παναγής του Σπυρίδωνος ( Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς )

Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών

1.       Βαλλιανάτος Φώτιος του Παρασκευά ( Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών )

2.       Μεσολωράς Γεράσιμος του Διονυσίου ( Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών )

3.       Howells (Χάουελς) Keith (Κέιθ) William (Γουίλιαμ) Dai (Ντάι) του William (Γουίλιαμ) (Ομαλών )

Εκλογική Περιφέρεια Πυλάρου

1.       Γονατάς Γεράσιμος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Πυλάρου )

2.       Μιχαλάτου Παναγιώτα  του Γερασίμου ( Εκλογική Περιφέρεια Πυλάρου )

3.       Butler (Μπάτελ) Maria (Μαρία) Dennise(Ντενίς) του Denis (Ντένις) ( Εκλογική Περιφέρεια Πυλάρου )

Εκλογική Περιφέρεια Σάμης

1.       Δρίτσα Μαρία του Περικλή ( Εκλογική Περιφέρεια Σάμης )

2.       Καλλιβωκάς Διονύσιος (Πορτογύρης) του Παναγή ( Εκλογική Περιφέρεια Σάμης )

3.       Κόκκαλης Γεώργιος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Σάμης )

4.       Λυμπεράτος Γεώργιος του Γερασίμου ( Εκλογική Περιφέρεια Σάμης )

5.       Στεφανάτος Γεώργιος του Κυρηναίου ( Εκλογική Περιφέρεια Σάμης )


Τοπική Κοινότητα Καμιναράτων

1.       Λιάτος Χαρίλαος του Βασιλείου

2.       Μαρούλη Μαρία του Μενελάου

3.       Μαρούλης Επαμεινώνδας του Αθανασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος:

Γκισγκίνης Νίκος του Γεωργίου:

Εκλογική Περιφέρεια Παλλικής


  1. Βασιλάτος Βασίλειος του Χρήστου, κτηνοτρόφος.
  2. . Γρηγοροπούλου Αγγελική του Πέτρου, φοιτήτρια.
  3. Δαμουλιάνος Θεόδωρος του Διονυσίου, ελεύθερος επαγγελματίας (σχολή οδηγών).
  4. Διβάρη Ευανθία του Στυλιανού – Βασιλείου, ξενοδοχοϋπάλληλος.
  5. Δρακονταειδής Νικόλαος του Δημητρίου, οικοδόμος.
  6. Ζαφειράτος Ξενοφών του Νικολάου, ελεύθερος επαγγελματίας (ξυλουργός).
  7. Καμινάρης Γεώργιος του Γερασίμου – Δημητρίου, ηλεκτρολόγος.
  8. . Κοζομπόλη Ευρώπη (Πόπη) του Νικολάου, απόφοιτη τμήματος Πολιτικών Επιστημών Παν. Αθηνών.
  9. Κρικώνη Ευδοξία του Βασιλείου, εκπαιδευτικός.

10. Λιάτος Γεράσιμος του Εμμανουήλ, ελεύθερος επαγγελματίας.

11. Μαντζουράτου Όλγα  του Χαράλαμπου, ιδιωτική υπάλληλος – λογίστρια.

12. Μαρούλης Σπυρίδωνας του Γεωργίου, ελεύθερος επαγγελματίας.

13. Συνοδινός- Βαλλιάνος Ευάγγελος του Βαλλιάνου, πολιτικός μηχανικός.

14. Φαρακλός Σπυρίδων του Γερασίμου, δημόσιος υπάλληλος.


Τοπική κοινότητα Καμιναράτων

  1. 1. Βασιλάτου Χρυσούλα του Απόστολου, ξενοδοχοϋπάλληλος.
  2. 2. Γόγλης  Σπυρίδων   του   Παναγιώτη,   εκπαιδευτικός.
  3. 3. Λιάτος Γεράσιμος του Σωτηρίου, συνταξιούχος.

Εκλογική Περιφέρεια Αργοστολίου

Αλεξανδροπούλου – Αμίτση Ανδρονίκη του Γερασίμου, συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος.

  1. Ανδρεόλα Ελένη του Ελευθερίου, οδοντοτεχνίτισσα, Πρόεδρος Κεφαλληνιακού Ομίλου Αντισφαίρισης.
  2. Γεωργόπουλος Διονύσιος του Νικολάου – Στυλιανού, εκπαιδευτικός, Πρόεδρος ΕΛΜΕ-ΚΙ.
  3. Ιακωβάτος Γεράσιμος του Γεωργίου – Δημητρίου – Χαράλαμπους, ελεύθερος επαγγελματίας (ηχητικά).
  4. Κακαρούμπας Νικόλαος του Αναστασίου, ελεύθερος επαγγελματίας.
  5. Καλαφάτης Σπυράγγελος του Γερασίμου, οικοδόμος.
  6. Καλογηράτος Γεράσιμος του Παναγή, γλύπτης.
  7. Καμπίτσης Ηρακλής του Ιωάννη, τραπεζικός υπάλληλος.
  8. Κουμαριώτης Γεώργιος του Γερασίμου, Γραμμ. ΠΑΣΕΒΕ – Πρό.   Συνδέ
  9. σμου Υδραυλικών Καφαλ. – Ιθάκης..
  10. Κουρούκλης Ιωάννης του Παυλογεράσιμου, δικηγόρος.
  11. Μαρκάτου Ελπίδα του Σπυρογεωργίου, ιδιωτική υπάλληλος.
  12. Ματιάτος Παναγιώτης του Νικολάου, συνταξιούχος τραπεζικός υπάλληλος – προπονητής μπάσκετ.
  13. Μαυροφρύδου – Τσιμά Ελευθερία του Θεόφιλου, πρώην αξιωματικός του Εμπορικού Ναυτικού, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 2ου Λυκείου Αργοστολίου.
  14. Μουστάκη Αικατερίνη του Παναγή, εκπαιδευτικός.
  15. Νικολάτος Ευάγγελος του Χαραλάμπους, ελεύθερος επαγγελματίας, Γραμματεία ΠΑΣΕΒΕ.
  16. Ράπτης Κωνσταντίνος του Βασιλείου, ιδιωτικός υπάλληλος.
  17. Τζατζάνης Βλαδίμηρος του Αλέξανδρου, ιδιωτικός εκπαιδευτικός, Γραμματέας ΕΚΚΙ.
  18. Τσάση Διαμαντίνα του Διονυσίου, ιδιωτική εκπαιδευτικός.
  19. Τσιμάρας Νικόλαος του Γερασίμου, ελεύθερος επαγγελματίας (οικοδομικές εργασίες).
  20. Τσούδη – Θεοχαράτου Αιμιλία του Σπυρίδωνα, σχεδιάστρια.
  21. Φωκάς Νικόλαος του Θεμιστοκλή, συνταξιούχος, Πρόεδρος ΠΕΑΕΑ.


Εκλογική Περιφέρεια Ελειού – Πρόνων

  1. Βαλλιάνος Απόστολος του Παρασκευά – Βασιλείου, αγρότης.
  2. Γαβριελάτος Γεράσιμος του Ιωάννη, φοιτητής.
  3. Γκιάφη Ελένη του Φωτεινού, οικιακά.
  4. Κουλούρης Διονύσιος του Αριστοφάνη, ηλεκτρολόγος.
  5. Κρεμμύδα Βιργινία του Ελευθερίου, οικιακά.
  6. Μανέντης Γρηγόριος του Ηλία, πολιτικός μηχανικός
  7. Παντελειός Γεράσιμος του Διονυσίου, εκπαιδευτικός.


Εκλογική Περιφέρεια Ερίσου

  1. Αντύπας Σπυρίδωνας του Αποστόλου, εργάτης.
  2. Μπαρζούκα Δήμητρα του Γερασίμου, ιδιωτική υπάλληλος.
  3. Τσελέντης Ευάγγελος του Γερασίμου, εκπαιδευτικός


Εκλογική Περιφέρεια Λειβαθούς

  1. Γαβρίλης Γεώργιος του Κωνσταντίνου, μέλος ΔΣ Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων.
  2. Γρηγορόπουλος Σταύρος του Γερασίμου, ελεύθερος επαγγελματίας.
  3. Καμπίτση Διονυσία του Νικολάου, φοιτήτρια.
  4. Κουρκουλάκος Στέφανος του Γεωργίου, αλιέας.
  5. Σταματελάτος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου, ιδιωτικός υπάλληλος.
  6. Τσούδη Έρικα του Άρη, ξενοδοχοϋπάλληλος.
  7. Φραγκιάς Φανούριος του Νικολάου, τραπεζικός υπάλληλος.
  8. Φωτεινόπουλος Χρήστος του Ανδρέα, ιδιωτικός υπάλληλος – μουσικός.


Εκλογική Περιφέρεια Ομαλών

  1. Γαλιατσάτος Χρυσόστομος του Μιχαήλ, συνταξιούχος.


Εκλογική Περιφέρεια Πυλαρέων

  1. Αλυσανδράτος Δημήτριος του Χριστόφορου, ελεύθερος επαγγελματίας (μηχανικός αυτοκινήτων).
  2. Παπαλεξανδράτος Άγγελος του Ιωάννη, κτηνοτρόφος.
  3. Ποταμιάνου Αναστασία (Σούλα) του Κωνσταντίνου, δημόσιος υπάλληλος (ΕΛΤΑ).


Εκλογική Περιφέρεια Σάμης

  1. Αθανασάτος Νικόλαος του Σπυράγγελου, βιοτέχνης.
  2. Βουτσινάς Ευθύμιος  του Γερασίμου, πυροσβέστης
  3. Τουλάτος Παύλος του Αριστοφάνη, εκπαιδευτικός.
  4. Χρηστάτος Ευάγγελος του Αναστασίου, αρτοποιός.


Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s